USB Hub, 7 Ports, Power Supply Unit, HAMA-200123
- : In Stock
- Model: 200123
- Weight: 0.25kg
15.16€ (29.65 лв.)
Ex Tax: 15.16€ (29.65 лв.)
Specifications
| Брой портове | 7 портов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина на кабела | 1.1 m |
| Екстри | Plug & Play, Съвместимост с Windows, Съвместимост с Mac OS |
| Захранване | 220 V |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Портове | USB-A |
| Размери | 102 x 19 x 53 mm |
| Цвят | Черен |
From Same Category
..
8.38€ (16.39 лв.)
Ex Tax:8.38€ (16.39 лв.)
..
18.38€ (35.95 лв.)
Ex Tax:18.38€ (35.95 лв.)
..
31.16€ (60.94 лв.)
Ex Tax:31.16€ (60.94 лв.)
..
11.39€ (22.28 лв.)
Ex Tax:11.39€ (22.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-508-BK-BP ТИП ..
6.91€ (13.51 лв.)
Ex Tax:6.91€ (13.51 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
5.61€ (10.97 лв.)
Ex Tax:5.61€ (10.97 лв.)