UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive
- : In Stock
- Model: 10121077
- Weight: 10.80kg
136.13€ (266.25 лв.)
Ex Tax: 136.13€ (266.25 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | 50% натоварване 3.9min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 2200VA / 1320W |
| Контролен панел | LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 148 x 178 x 298 мм |
| Слотове за свързване | USB |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
From Same Category
..
288.54€ (564.34 лв.)
Ex Tax:288.54€ (564.34 лв.)
..
74.57€ (145.84 лв.)
Ex Tax:74.57€ (145.84 лв.)
From Same Brand
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
160.28€ (313.49 лв.)
Ex Tax:160.28€ (313.49 лв.)
..
188.82€ (369.31 лв.)
Ex Tax:188.82€ (369.31 лв.)
..
44.54€ (87.11 лв.)
Ex Tax:44.54€ (87.11 лв.)
..
41.72€ (81.59 лв.)
Ex Tax:41.72€ (81.59 лв.)