UPS POWERWALKER VFD 800 APFC, 800VA, Off-Line
- : In Stock
- Model: POWER-UPS-VFD800APFC
- Weight: 3.60kg
104.43€ (204.24 лв.)
Ex Tax: 104.43€ (204.24 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | Пълно натоварване - 1,5 min;50% натоварване - 8 min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 800VA / 420W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Размери | 335 x 92 x 170 мм |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Технология | Offline |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
From Same Category
..
66.43€ (129.92 лв.)
Ex Tax:66.43€ (129.92 лв.)
..
65.28€ (127.68 лв.)
Ex Tax:65.28€ (127.68 лв.)
..
90.35€ (176.72 лв.)
Ex Tax:90.35€ (176.72 лв.)
..
130.55€ (255.33 лв.)
Ex Tax:130.55€ (255.33 лв.)
..
175.42€ (343.09 лв.)
Ex Tax:175.42€ (343.09 лв.)
From Same Brand
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
160.28€ (313.49 лв.)
Ex Tax:160.28€ (313.49 лв.)
..
188.82€ (369.31 лв.)
Ex Tax:188.82€ (369.31 лв.)
..
44.54€ (87.11 лв.)
Ex Tax:44.54€ (87.11 лв.)
..
41.72€ (81.59 лв.)
Ex Tax:41.72€ (81.59 лв.)