UPS POWERWALKER VFD 600, 600VA, Off-Line
- : In Stock
- Model: POWER-UPS-VFD600
- Weight: 3.10kg
53.32€ (104.29 лв.)
Ex Tax: 53.32€ (104.29 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | Пълно натоварване - 1 min;50% натоварване - 7.5 min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 600VA / 300W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Размери | 231 x 81 x 185 мм |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 2 шуко изхода |
| Технология | Offline |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
From Same Category
..
65.28€ (127.68 лв.)
Ex Tax:65.28€ (127.68 лв.)
..
91.73€ (179.40 лв.)
Ex Tax:91.73€ (179.40 лв.)
..
130.55€ (255.33 лв.)
Ex Tax:130.55€ (255.33 лв.)
..
175.42€ (343.09 лв.)
Ex Tax:175.42€ (343.09 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
Ex Tax:50.21€ (98.20 лв.)
From Same Brand
..
7.47€ (14.61 лв.)
Ex Tax:7.47€ (14.61 лв.)
..
7.07€ (13.82 лв.)
Ex Tax:7.07€ (13.82 лв.)
..
161.33€ (315.53 лв.)
Ex Tax:161.33€ (315.53 лв.)
..
190.06€ (371.72 лв.)
Ex Tax:190.06€ (371.72 лв.)
..
44.83€ (87.68 лв.)
Ex Tax:44.83€ (87.68 лв.)