UPS FSP FP1500, 1500VA, Line Interactive
- : In Stock
- Model: PPF9000501
- Weight: 10.40kg
130.55€ (255.33 лв.)
Ex Tax: 130.55€ (255.33 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Време за зареждане | 4-6 часа до 90% |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходно напрежение | ±10% |
| Изходяща мощност | 1500VA / 900W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 320 x 130 x 182 мм |
| Слотове за свързване | USB |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
From Same Category
..
65.28€ (127.68 лв.)
Ex Tax:65.28€ (127.68 лв.)
..
91.73€ (179.40 лв.)
Ex Tax:91.73€ (179.40 лв.)
..
175.42€ (343.09 лв.)
Ex Tax:175.42€ (343.09 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
Ex Tax:50.21€ (98.20 лв.)
..
55.07€ (107.72 лв.)
Ex Tax:55.07€ (107.72 лв.)
From Same Brand
..
36.25€ (70.90 лв.)
Ex Tax:36.25€ (70.90 лв.)
..
22.05€ (43.13 лв.)
Ex Tax:22.05€ (43.13 лв.)
..
84.26€ (164.79 лв.)
Ex Tax:84.26€ (164.79 лв.)
..
102.59€ (200.65 лв.)
Ex Tax:102.59€ (200.65 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
Ex Tax:60.48€ (118.29 лв.)