-18 %
Универсално захранване за лаптоп HAMA, Мрежово, вх. 100-240 V, изх. 12-22 V, 90 W
- : In Stock
- Model: HAMA-200004
33.23€ (64.99 лв.)
40.39€ (79.00 лв.)
Ex Tax: 33.23€ (64.99 лв.)
From Same Category
..
13.32€ (26.05 лв.)
Ex Tax:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
Ex Tax:16.59€ (32.46 лв.)
..
17.44€ (34.11 лв.)
Ex Tax:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
Ex Tax:26.43€ (51.70 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
5.61€ (10.97 лв.)
Ex Tax:5.61€ (10.97 лв.)
Универсално захранване за лаптоп, подходчщо за офис, пътуване или за дома
7 допълнителни конектора за различни модели лаптопи
Захранване от 100V-240V, подходящо за използване в световен мащаб(със съответен адаптер)
Щипка за кабела - против оплитане
Вх. напрежение: 100-240 V
Изх. напрежение: 12V / 22V (избираемо)
Мкас. изходна мощност: 90 W
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Производител | HAMA |
| Гаранция | 24 месеца |
| Продуктов код | 200004 |
| Баркод | 4047443426604 |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Изходно напрежение (V) | 12 V 14 V 15 V 16 V 18 V 18.5 V 19 V 19.5 V 20 V 21 V 22 V |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Брой конектори | 7 |
| Тип конектор | Стандартно |
| Мощност | 90 W |
| Цвят | Чеpен |
| Тегло | 0.674 kg |