Universal Switchable Power Supply Unit, Adjustable, 1000mA, 12W, HAMA-223613
- : In Stock
- Model: 223613
- Weight: 0.22kg
10.80€ (21.12 лв.)
Ex Tax: 10.80€ (21.12 лв.)
Specifications
| Брой конектори | 7 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 12 V |
| Капацитет | 1000 mAh |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 12 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | 2 pins |
| Цвят | Чеpен |
From Same Category
..
13.32€ (26.05 лв.)
Ex Tax:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
Ex Tax:16.59€ (32.46 лв.)
..
17.44€ (34.11 лв.)
Ex Tax:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
Ex Tax:26.43€ (51.70 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)