Universal Notebook Power Supply FSP NB C 100, 100W
- : In Stock
- Model: PNA1000201
- Weight: 0.33kg
37.49€ (73.31 лв.)
Ex Tax: 37.49€ (73.31 лв.)
Specifications
| Брой конектори | 1 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 100 W |
| Размери (мм) | 140 x 65 x 25.4 mm |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | USB-C |
| Цвят | Чеpен |
From Same Category
..
13.32€ (26.05 лв.)
Ex Tax:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
Ex Tax:16.59€ (32.46 лв.)
..
17.44€ (34.11 лв.)
Ex Tax:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
Ex Tax:26.43€ (51.70 лв.)
From Same Brand
..
36.25€ (70.90 лв.)
Ex Tax:36.25€ (70.90 лв.)
..
22.05€ (43.13 лв.)
Ex Tax:22.05€ (43.13 лв.)
..
84.26€ (164.79 лв.)
Ex Tax:84.26€ (164.79 лв.)
..
102.59€ (200.65 лв.)
Ex Tax:102.59€ (200.65 лв.)
..
60.48€ (118.29 лв.)
Ex Tax:60.48€ (118.29 лв.)