Travel Adapter SKROSS home USB power hub with a socket extender
- : In Stock
- Model: 1.500282
- Weight: 0.12kg
3.99€ (7.81 лв.)
Ex Tax: 3.99€ (7.81 лв.)
Specifications
| Брой гнезда | 1 |
| Вид контакт | Шуко |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел (m) | 0 мм |
| Захранващо напрежение | 100 V, 250 V |
| Защита за деца | Не |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Макс. мощност | 4000 W |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Тип | Стандартен |
| Тип продукт | Адаптер |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял, Бял |
From Same Category
..
11.05€ (21.61 лв.)
Ex Tax:11.05€ (21.61 лв.)
..
11.05€ (21.61 лв.)
Ex Tax:11.05€ (21.61 лв.)
..
10.40€ (20.33 лв.)
Ex Tax:10.40€ (20.33 лв.)
..
5.15€ (10.08 лв.)
Ex Tax:5.15€ (10.08 лв.)
..
6.12€ (11.98 лв.)
Ex Tax:6.12€ (11.98 лв.)
From Same Brand
..
11.05€ (21.61 лв.)
Ex Tax:11.05€ (21.61 лв.)
..
11.05€ (21.61 лв.)
Ex Tax:11.05€ (21.61 лв.)
..
10.40€ (20.33 лв.)
Ex Tax:10.40€ (20.33 лв.)
..
5.15€ (10.08 лв.)
Ex Tax:5.15€ (10.08 лв.)
..
6.12€ (11.98 лв.)
Ex Tax:6.12€ (11.98 лв.)