Travel Adapter FUJITSU ADAPTER AD13P 20V 4,5 A GREEN CELL
- : In Stock
- Model: GC-FUJITSU-ADAPTER-AD13P
16.10€ (31.49 лв.)
Ex Tax: 16.10€ (31.49 лв.)
Specifications
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 20 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 90 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
From Same Category
..
13.32€ (26.05 лв.)
Ex Tax:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
Ex Tax:16.59€ (32.46 лв.)
..
17.44€ (34.11 лв.)
Ex Tax:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
Ex Tax:26.43€ (51.70 лв.)
From Same Brand
..
148.18€ (289.81 лв.)
Ex Tax:148.18€ (289.81 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
Ex Tax:35.43€ (69.30 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
Ex Tax:48.32€ (94.51 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
Ex Tax:48.32€ (94.51 лв.)
..
54.76€ (107.10 лв.)
Ex Tax:54.76€ (107.10 лв.)