TP-Link Tapo C410 - Smart Wire-Free Indoor/Outdoor Security Camera
- : In Stock
- Model: C410
- Weight: 0.44kg
45.36€ (88.72 лв.)
Ex Tax: 45.36€ (88.72 лв.)
Specifications
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение, Камера за вътрешно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | Rechargeable Lithium-ion Battery |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Лещи | Focal Length: 3.17 mm Aperture: F1.65 Field of View: 125° (Diagonal), 111°(Horizontal), 56°(Vertical) |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | D60 mm x 89 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 3MP (2304 x 1296 px) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
From Same Category
..
30.79€ (60.23 лв.)
Ex Tax:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
Ex Tax:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
Ex Tax:44.49€ (87.02 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.74€ (271.35 лв.)
Ex Tax:138.74€ (271.35 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)