TP-Link Tapo C210 - Wi-Fi Pan/Tilt Camera
- : In Stock
- Model: C210
- Weight: 0.44kg
31.64€ (61.88 лв.)
Ex Tax: 31.64€ (61.88 лв.)
Specifications
| Tип продукт | Камера за наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | Adapter Output-9.0V/0.6A |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | 11Mbps(802.11b) 54Mbps(802.11g) 72.2Mbps(802.11n) |
| Размери (мм) | 86.6 x 85 x 117.7 mm |
| Сензорна резолюция | 3MP (2304 x 1296) |
| Тип камера | Wi-Fi |
From Same Category
..
30.79€ (60.23 лв.)
Ex Tax:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
Ex Tax:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
Ex Tax:44.49€ (87.02 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.41€ (270.70 лв.)
Ex Tax:138.41€ (270.70 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)