TP-Link Tapo C200 - Wi-Fi Pan/Tilt Camera
- : In Stock
- Model: C200
- Weight: 0.45kg
29.20€ (57.11 лв.)
Ex Tax: 29.20€ (57.11 лв.)
Specifications
| Tип продукт | Камера за наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | Adapter Output-9.0V/0.6A |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | 11Mbps(802.11b) 54Mbps(802.11g) 72.2Mbps(802.11n) |
| Размери (мм) | 86.6 x 85 x 117.7 mm |
| Сензорна резолюция | 1080p Full HD |
| Тип камера | Wi-Fi |
From Same Category
..
32.26€ (63.10 лв.)
Ex Tax:32.26€ (63.10 лв.)
..
23.83€ (46.60 лв.)
Ex Tax:23.83€ (46.60 лв.)
..
46.61€ (91.16 лв.)
Ex Tax:46.61€ (91.16 лв.)
..
45.96€ (89.89 лв.)
Ex Tax:45.96€ (89.89 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
159.75€ (312.44 лв.)
Ex Tax:159.75€ (312.44 лв.)
From Same Brand
..
24.17€ (47.27 лв.)
Ex Tax:24.17€ (47.27 лв.)
..
45.96€ (89.89 лв.)
Ex Tax:45.96€ (89.89 лв.)
..
217.31€ (425.02 лв.)
Ex Tax:217.31€ (425.02 лв.)
..
946.88€ (1,851.93 лв.)
Ex Tax:946.88€ (1,851.93 лв.)
..
104.61€ (204.60 лв.)
Ex Tax:104.61€ (204.60 лв.)