Thomson M135D Dynamic Microphone, Karaoke, Pack of 2
- : In Stock
- Model: 131780
- Weight: 0.50kg
10.31€ (20.16 лв.)
Ex Tax: 10.31€ (20.16 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 3 м |
| Импеданс | 600 Ω |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Предназначен за | Пряко предаване, Конференция |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Честотен диапазон | 70 Hz - 13 kHz |
| Чувствителност | -76 dB |
From Same Category
..
12.15€ (23.76 лв.)
Ex Tax:12.15€ (23.76 лв.)
..
13.53€ (26.47 лв.)
Ex Tax:13.53€ (26.47 лв.)
..
8.56€ (16.73 лв.)
Ex Tax:8.56€ (16.73 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
5.61€ (10.97 лв.)
Ex Tax:5.61€ (10.97 лв.)