-21 %
Термо паста ARCTIC MX-4, 45g, Сив
- : In Stock
- Model: ARCTIC-TCP-ACTCP00024A
16.10€ (31.49 лв.)
20.45€ (40.00 лв.)
Ex Tax: 16.10€ (31.49 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.47€ (2.88 лв.)
Ex Tax:1.47€ (2.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA24210.01 ТИП ..
2.94€ (5.75 лв.)
Ex Tax:2.94€ (5.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.60€ (10.95 лв.)
Ex Tax:5.60€ (10.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.63€ (14.92 лв.)
Ex Tax:7.63€ (14.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
Ex Tax:5.83€ (11.39 лв.)
From Same Brand
..
29.27€ (57.25 лв.)
Ex Tax:29.27€ (57.25 лв.)
..
33.25€ (65.03 лв.)
Ex Tax:33.25€ (65.03 лв.)
..
20.15€ (39.40 лв.)
Ex Tax:20.15€ (39.40 лв.)
..
33.09€ (64.71 лв.)
Ex Tax:33.09€ (64.71 лв.)
..
33.91€ (66.32 лв.)
Ex Tax:33.91€ (66.32 лв.)
Термо пастата MX-4 на Arctic е създадена с карбонови микро частици, което води до изключително високата й проводимост на топлина. Това гарантира, че топлината, генерирана от процесора или видеокартата Ви ще бъде разсеяна бързо и ефективно, което прави термо пастата подходяща дори за overclocking.
Проводимост: 8.5 W/mK
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Производител | ARCTIC |
| Гаранция | 72 месеца |
| Продуктов код | ACTCP00024A |
| Баркод | 4895213701679 |
| Количество | 45 g |
| Топлопроводимост | 8.5 W/mK |
| Други | Вискозитет: 2.50 g/cm³ |
| Тегло | 0.067 kg |