Telescope Celestron PowerSeeker 114EQ, Newtonian Reflector
- : In Stock
- Model: CEL-21045
- Weight: 3.40kg
207.08€ (405.02 лв.)
Ex Tax: 207.08€ (405.02 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Infrared | Не |
| Апертура | 114 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Поставка за аксесоари |
| Звездна величина | 12.8 |
| Зрително поле | 0.9° |
| Макс. увеличение | 265x |
| Монтировка | Екваториално |
| Нощно виждане | Не |
| Окуляри | 1 x H20 mm (45x);1 x H4 mm (225x);Леща на Барлоу: 3 x |
| Оптичен дизайн | Newtonian |
| Предназначен за | Напреднали |
| Разделителна способност(arc seconds) | 1.22 |
| Светлосила | f/7.89 |
| Статив | Алуминиев |
| Търсач | 5 x 24 |
| Фокусно разстояние | 900 мм |
From Same Category
..
79.39€ (155.28 лв.)
Ex Tax:79.39€ (155.28 лв.)
..
165.84€ (324.36 лв.)
Ex Tax:165.84€ (324.36 лв.)
..
188.95€ (369.55 лв.)
Ex Tax:188.95€ (369.55 лв.)
..
72.68€ (142.14 лв.)
Ex Tax:72.68€ (142.14 лв.)
..
108.68€ (212.55 лв.)
Ex Tax:108.68€ (212.55 лв.)
From Same Brand
..
118.94€ (232.63 лв.)
Ex Tax:118.94€ (232.63 лв.)
..
131.37€ (256.93 лв.)
Ex Tax:131.37€ (256.93 лв.)
..
63.20€ (123.61 лв.)
Ex Tax:63.20€ (123.61 лв.)
..
79.39€ (155.28 лв.)
Ex Tax:79.39€ (155.28 лв.)
..
67.52€ (132.06 лв.)
Ex Tax:67.52€ (132.06 лв.)