Tablet HANNspree Apollo 2, 10.1”, 3GB RAM, 32GB, Wi-Fi, Bluetooth,, Black
- : In Stock
- Model: SN1ATP5B2AT
- Weight: 0.45kg
138.51€ (270.91 лв.)
Ex Tax: 138.51€ (270.91 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| RAM памет | 3 GB - DDR4 |
| SIM карта | Без SIM |
| Батерия | Li-Ion Battery 5.000 mAh, 3.7 V |
| Безжични комуникации | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 G + 5 GHz, Bluetooth 5.0, GPS |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диагонал (inch) | 10.1 inch |
| Дисплей | IPS, Капацитивен мулти-тъч |
| Издръжливост на батерията | до 5 часа |
| Интерфейс | 1 x mini HDMI, 1 x headphone, Type C |
| Капацитет съхранение | 32 GB |
| Операционна система | Android 10 |
| Процесор | Quad-Core CPU MT8168 Cortex ARM A53 64 bit, up to 2.0 GHz |
| Размери | 244 x 172 x 9.2 мм |
| Резолюция | 1280 x 800 |
| Слот за карта памет | Micro SD до 128 GB |
| Уебкамера - задна | 5 Mpx |
| Уебкамера - предна | 2 Mpx |
| Цвят | Черен |
From Same Category
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
Ex Tax:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
766.63€ (1,499.41 лв.)
Ex Tax:766.63€ (1,499.41 лв.)
..
96.63€ (188.99 лв.)
Ex Tax:96.63€ (188.99 лв.)
..
192.63€ (376.75 лв.)
Ex Tax:192.63€ (376.75 лв.)
..
404.57€ (791.28 лв.)
Ex Tax:404.57€ (791.28 лв.)
From Same Brand
..
40.32€ (78.86 лв.)
Ex Tax:40.32€ (78.86 лв.)
..
371.70€ (726.98 лв.)
Ex Tax:371.70€ (726.98 лв.)
..
530.60€ (1,037.76 лв.)
Ex Tax:530.60€ (1,037.76 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
Ex Tax:321.30€ (628.41 лв.)
..
231.00€ (451.79 лв.)
Ex Tax:231.00€ (451.79 лв.)