Switch ZYXEL GS1100-16, 16 ports, Gigabit, Rack-mount
- : In Stock
- Model: GS1100-16-EU0103F
- Weight: 0.92kg
64.40€ (125.95 лв.)
Ex Tax: 64.40€ (125.95 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 215 x 133 x 42 |
| Стандарти | IEEE802.3p; IEEE802.3at; IEEE 802.3x; IEEE802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
Ex Tax:80.53€ (157.50 лв.)
..
13.43€ (26.27 лв.)
Ex Tax:13.43€ (26.27 лв.)
..
39.44€ (77.13 лв.)
Ex Tax:39.44€ (77.13 лв.)
..
49.88€ (97.56 лв.)
Ex Tax:49.88€ (97.56 лв.)