Switch ZyXEL GS1008-HP, 8 Port Gigabit PoE+ unmanaged, 60W
- : In Stock
- Model: GS1008HP-EU0101F
- Weight: 0.61kg
68.67€ (134.31 лв.)
Ex Tax: 68.67€ (134.31 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Power;Link/Act;PoE Status;PoE MAX |
| MAC адреси | 4K |
| PoE | Да |
| Буфер памет | 192K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 240 x 105 x 26 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
Ex Tax:80.53€ (157.50 лв.)
..
13.43€ (26.27 лв.)
Ex Tax:13.43€ (26.27 лв.)
..
39.44€ (77.13 лв.)
Ex Tax:39.44€ (77.13 лв.)
..
49.88€ (97.56 лв.)
Ex Tax:49.88€ (97.56 лв.)