Switch ZYXEL GS-108B v3, 8 Ports, Gigabit, Metal housing
- : In Stock
- Model: GS-108BV5-EU0101F
- Weight: 0.33kg
19.88€ (38.89 лв.)
Ex Tax: 19.88€ (38.89 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 155 x 85 x 26 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
Ex Tax:80.53€ (157.50 лв.)
..
13.43€ (26.27 лв.)
Ex Tax:13.43€ (26.27 лв.)
..
39.44€ (77.13 лв.)
Ex Tax:39.44€ (77.13 лв.)
..
49.88€ (97.56 лв.)
Ex Tax:49.88€ (97.56 лв.)