Switch EDIMAX GS-1016, 16 Ports, Gigabit, Rack-mount
- : In Stock
- Model: EDIM-GS-1016v2
- Weight: 1.70kg
84.79€ (165.83 лв.)
Ex Tax: 84.79€ (165.83 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 441 × 131 × 44 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
17.74€ (34.70 лв.)
Ex Tax:17.74€ (34.70 лв.)
..
13.44€ (26.29 лв.)
Ex Tax:13.44€ (26.29 лв.)
..
11.89€ (23.26 лв.)
Ex Tax:11.89€ (23.26 лв.)
..
12.51€ (24.47 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.47 лв.)
..
31.47€ (61.56 лв.)
Ex Tax:31.47€ (61.56 лв.)