Switch EDIMAX ES-5500G V3, 5 Ports, Gigabit
- : In Stock
- Model: EDIM-ES-5500G
- Weight: 0.11kg
19.35€ (37.85 лв.)
Ex Tax: 19.35€ (37.85 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 98 × 71 × 25.5 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
17.74€ (34.70 лв.)
Ex Tax:17.74€ (34.70 лв.)
..
13.44€ (26.29 лв.)
Ex Tax:13.44€ (26.29 лв.)
..
11.89€ (23.26 лв.)
Ex Tax:11.89€ (23.26 лв.)
..
12.51€ (24.47 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.47 лв.)
..
31.47€ (61.56 лв.)
Ex Tax:31.47€ (61.56 лв.)