Switch D-Link GO-SW-8E/E 8-port 10/100
- : In Stock
- Model: GO-SW-8E/E
- Weight: 0.50kg
8.49€ (16.61 лв.)
Ex Tax: 8.49€ (16.61 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 141.5 x 78.5 x 23.8 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
44.45€ (86.94 лв.)
Ex Tax:44.45€ (86.94 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
115.78€ (226.45 лв.)
Ex Tax:115.78€ (226.45 лв.)
..
159.38€ (311.72 лв.)
Ex Tax:159.38€ (311.72 лв.)
..
104.09€ (203.58 лв.)
Ex Tax:104.09€ (203.58 лв.)