Switch D-Link DGS-105/E, 5 ports, 10/100/1000, Gigabit, metal
- : In Stock
- Model: DGS-105/E
- Weight: 0.29kg
28.82€ (56.36 лв.)
Ex Tax: 28.82€ (56.36 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link/Activity/Speed |
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Протоколи | CSMA/CD |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 100 x 98 x 28 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
44.45€ (86.94 лв.)
Ex Tax:44.45€ (86.94 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
115.78€ (226.45 лв.)
Ex Tax:115.78€ (226.45 лв.)
..
159.38€ (311.72 лв.)
Ex Tax:159.38€ (311.72 лв.)
..
104.09€ (203.58 лв.)
Ex Tax:104.09€ (203.58 лв.)