Switch D-Link DGS-1016D/E, 16 -port 10/100/1000, Desktop, rack mount
- : In Stock
- Model: DGS-1016D/E
- Weight: 1.60kg
90.05€ (176.13 лв.)
Ex Tax: 90.05€ (176.13 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 512K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 100~240 V AC; 50 to 60 Hz, 0.2 A max |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 280 x 125.8 x 44 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
44.45€ (86.94 лв.)
Ex Tax:44.45€ (86.94 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
115.78€ (226.45 лв.)
Ex Tax:115.78€ (226.45 лв.)
..
159.38€ (311.72 лв.)
Ex Tax:159.38€ (311.72 лв.)
..
104.09€ (203.58 лв.)
Ex Tax:104.09€ (203.58 лв.)