Switch D-Link DGS-1008P, 4x PoE + 4 x standard, 10/100/1000, Gigabit,
- : In Stock
- Model: DGS-1008P/E
- Weight: 0.38kg
85.57€ (167.35 лв.)
Ex Tax: 85.57€ (167.35 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Link/Activity/Speed |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 53.5 V / 1.5 A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 190 x 120 x 38 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper); ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation; IEEE 802.3x flow control; IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-paircopper) |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
44.45€ (86.94 лв.)
Ex Tax:44.45€ (86.94 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
115.78€ (226.45 лв.)
Ex Tax:115.78€ (226.45 лв.)
..
159.38€ (311.72 лв.)
Ex Tax:159.38€ (311.72 лв.)
..
104.09€ (203.58 лв.)
Ex Tax:104.09€ (203.58 лв.)