Switch Cudy GS1016, 16 ports, 10/100/1000, Auto-MDI/MDIX for 19" rack
- : In Stock
- Model: GS1016
48.51€ (94.88 лв.)
Ex Tax: 48.51€ (94.88 лв.)
Specifications
| MAC адреси | 8K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 200 x 118 x 44 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3/802.3u / 802.3ab |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)