Switch Cudy FS108, 8-Port 10/100 Mbps RJ 45
- : In Stock
- Model: CUDY-FS108
- Weight: 0.20kg
8.32€ (16.26 лв.)
Ex Tax: 8.32€ (16.26 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Power, Link/ACT of Each Ethernet Port |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 86.5 x 53 x 23 mm |
| Стандарти | 802.3i, 802.3u |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)