Switch Cudy FS1018PS1, 16-Port 10/100M PoE+ Switch, 2 x Gigabit ports, 1 x SFP Slot
- : In Stock
- Model: FS1018PS1
65.52€ (128.15 лв.)
Ex Tax: 65.52€ (128.15 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power; PoE |
| PoE | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Портове | 16 x 10/100 Mbps, 2 x Gb, 1 x FSP |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 280 x 180 x 44 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3af; 802.3at |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)