Switch Cudy FS1010PG, 8-Port 10/100M PoE+ Switch with 2 Uplink Ports 10/100/1000
- : In Stock
- Model: FS1010PG
30.05€ (58.77 лв.)
Ex Tax: 30.05€ (58.77 лв.)
Specifications
| LED индикатори | Link/Act; Power; PoE |
| PoE | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Портове | 8-Port 10/100M PoE+ Switch with 2 Uplink |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 220 x 150 x 44 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3af; 802.3at |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)