Switch Cudy 5-Port Gigabit Desktop Switch, Model: GS105
- : In Stock
- Model: GS105
- Weight: 0.20kg
12.10€ (23.66 лв.)
Ex Tax: 12.10€ (23.66 лв.)
Specifications
| LED индикатори | PWR(Power indicator); Link(Network Link); LOOP(Loop alarm) |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 100 x 70 x 26 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x |
From Same Category
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
Ex Tax:32.24€ (63.06 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
Ex Tax:45.83€ (89.63 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
Ex Tax:55.72€ (108.97 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)