Switch 8 port Mikrotik CSS610-8G-2S+IN, 8 x Gigabit Ethernet ports, 2 x SFP, PoE in
- : In Stock
- Model: MIKROTIK-CSS610-8G-2S-IN
107.39€ (210.04 лв.)
Ex Tax: 107.39€ (210.04 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| RAM | 64 MB |
| Гаранция | 12 месеца |
| Захранване | PoE, 12-57 V /2 DC jacks |
| Консумация (W) | 11 W |
| Монтаж в шкаф | Не |
| Портове. | 8 x 10/100/1000 |
| Размери | 200 x 164 x 44 mm |
| Стандарти. | IEEE 802.1q |
From Same Category
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100/1000 Mbps ports, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDIXData buffer size:64KB; Jumbo shot:16 KBEthernet p..
12.84€ (25.11 лв.)
Ex Tax:12.84€ (25.11 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100 Mbps auto-negotiating RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIXData buffer size: 768 Kb;Jumbo shot: 2 K..
5.64€ (11.03 лв.)
Ex Tax:5.64€ (11.03 лв.)
Repotec• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
Ex Tax:23.76€ (46.46 лв.)
Repotec• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
Ex Tax:23.76€ (46.46 лв.)
From Same Brand
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
..
99.65€ (194.91 лв.)
Ex Tax:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
Ex Tax:107.59€ (210.43 лв.)