Switch 8 port Cudy GS1008PS2, L2, 8 x Gigabit Ethernet PoE ports, 2 x SFP, 128MB RAM
- : In Stock
- Model: GS1008PS2
43.00€ (84.11 лв.)
Ex Tax: 43.00€ (84.11 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Консумация (W) | 30 W |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове. | 8 x 10/100/1000 |
| Размери | 220 x 161 x 44 mm |
| Стандарти. | IEEE 802.1x |
| Управление | WEB, TELNET, CLI, SSH, SNMP, RMON |
From Same Category
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100/1000 Mbps ports, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDIXData buffer size:64KB; Jumbo shot:16 KBEthernet p..
12.84€ (25.11 лв.)
Ex Tax:12.84€ (25.11 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100 Mbps auto-negotiating RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIXData buffer size: 768 Kb;Jumbo shot: 2 K..
5.64€ (11.03 лв.)
Ex Tax:5.64€ (11.03 лв.)
Repotec• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
Ex Tax:23.76€ (46.46 лв.)
Repotec• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
Ex Tax:23.76€ (46.46 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)