Speakers Wireless Creative T100, 40W
- : In Stock
- Model: CREAT-SPEAK-T100
- Weight: 2.13kg
114.26€ (223.47 лв.)
Ex Tax: 114.26€ (223.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Mощност RMS | 40 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | 3.5mm стерео жак, Wireless Stereo Bluetooth, Дистанционно устройство |
| Захранване | 220V |
| Интерфейс | Bluetooth, AUX, Optical |
| Мощност сателит | 20 W |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Безжична/блутут/ |
| Усилвател | Вграден |
| Честотен обхват | 50Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 72 dB |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
Ex Tax:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
Ex Tax:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
Ex Tax:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
From Same Brand
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
335.06€ (655.32 лв.)
Ex Tax:335.06€ (655.32 лв.)
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
Ex Tax:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
Ex Tax:3.10€ (6.06 лв.)