Speakers Spartan Gear Syrinx S Small 2.0
- : In Stock
- Model: EDM-091720
- Weight: 1.03kg
17.07€ (33.39 лв.)
Ex Tax: 17.07€ (33.39 лв.)
Specifications
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | RGB подсветка, Управление на силата на звука и мощността |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак, Bluetooth |
| Мощност сателит | 10 W |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Честотен обхват | 100Hz - 20 kHz |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
Ex Tax:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
Ex Tax:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
Ex Tax:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
From Same Brand
..
19.33€ (37.80 лв.)
Ex Tax:19.33€ (37.80 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
Ex Tax:19.33€ (37.80 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
Ex Tax:19.33€ (37.80 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
Ex Tax:19.33€ (37.80 лв.)
..
16.76€ (32.78 лв.)
Ex Tax:16.76€ (32.78 лв.)