Sound card Creative Sound Blaster PLAY! 3, USB, 2.0
- : In Stock
- Model: CREAT-SND-PLAY3-USB
- Weight: 0.06kg
19.81€ (38.74 лв.)
Ex Tax: 19.81€ (38.74 лв.)
Specifications
| SNR | 93 dB |
| Гаранция | 12 месеца |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Канали | 2 |
| Операционна система | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X |
| Портове (вход) | 1 x 3.5 mm jack |
| Портове (изход) | 1 x 3.5 mm jack |
| Резолюция (битове) | 24 b |
| Тип | Външна |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSC2-BK-PRO ТИП ..
9.82€ (19.20 лв.)
Ex Tax:9.82€ (19.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKT3-BK-BP ТИП ..
8.15€ (15.94 лв.)
Ex Tax:8.15€ (15.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKT2-BK-BP ТИП ..
7.36€ (14.40 лв.)
Ex Tax:7.36€ (14.40 лв.)
..
54.56€ (106.71 лв.)
Ex Tax:54.56€ (106.71 лв.)
..
55.55€ (108.65 лв.)
Ex Tax:55.55€ (108.65 лв.)
From Same Brand
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
335.06€ (655.32 лв.)
Ex Tax:335.06€ (655.32 лв.)
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
Ex Tax:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
Ex Tax:3.10€ (6.06 лв.)