Server Rack InterTech 4U-4129L- Mini ITX, mATX, μATX, ATX, SSI EEB, Black
- : In Stock
- Model: 88887007
- Weight: 13.20kg
168.07€ (328.72 лв.)
Ex Tax: 168.07€ (328.72 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm, Зад.Панел: 2 x 80 mm, Вътр. панел: 3 x 120 mm |
| Вид кутия | Slim Tower |
| Височина CPU Охладител | до 145 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 3 х 5,25'', 10 x 3.5" |
| Дължина GPU | до 320 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Размери (mm) | 178 x 482 x 695 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
Ex Tax:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
Ex Tax:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
Ex Tax:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
Ex Tax:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
Ex Tax:38.27€ (74.85 лв.)
From Same Brand
..
5.28€ (10.33 лв.)
Ex Tax:5.28€ (10.33 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
Ex Tax:40.67€ (79.55 лв.)
..
34.81€ (68.09 лв.)
Ex Tax:34.81€ (68.09 лв.)
..
31.50€ (61.61 лв.)
Ex Tax:31.50€ (61.61 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
Ex Tax:12.07€ (23.61 лв.)