Безплатна доставка
Scan Dimension SOL 3D SCANNER
- : In Stock
- Model: CA73A
- Weight: 2.00kg
772.43€ (1,510.74 лв.)
Ex Tax: 772.43€ (1,510.74 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | 5MP камера; включва turntable за 360° автоматично сканиране и blackout tent в пакета |
| Захранване | USB 3.0, 800 mA |
| Източник на светлина | Лазерна триангулация + бяла светлина |
| Обхват на обекта | 25 - 170 mm |
| Поддържани файлови формати | STL, OBJ, PLY, DAE, XYZ |
| Работно разстояние | 210 – 360 mm |
| Свързаност | USB 3.x |
| Скорост на сканиране | Време за пълно 360° сканиране: ~10 мин (ниска резолюция) / ~20 мин (средна резолюция); има режим „Turbo“ |
| Софтуер за сканиране | SOL Creator, SOL Viewer |
| Съвместимо устройство | Настолен компютър, Преносим компютър |
| Тип използване | Стационарно |
| Точност | 0.1 mm |
From Same Category
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
Ex Tax:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
766.63€ (1,499.41 лв.)
Ex Tax:766.63€ (1,499.41 лв.)
..
96.63€ (188.99 лв.)
Ex Tax:96.63€ (188.99 лв.)
..
192.63€ (376.75 лв.)
Ex Tax:192.63€ (376.75 лв.)
..
404.57€ (791.28 лв.)
Ex Tax:404.57€ (791.28 лв.)