Rechargeable Battery TERRA 18650 ICR18650-22E 3,7V2200mAh, Li-ion
- : In Stock
- Model: TERRA-BL-CR18650-2200
- Weight: 0.03kg
4.51€ (8.82 лв.)
Ex Tax: 4.51€ (8.82 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 18650 |
| Брой в опаковка | 1 |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Размери (мм) | 18.8 x 71mm |
| Технология батерия | Lithium Ion |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)