Rechargeable Battery R22 9V NiMH 280mAh/320 precharged 1 pc. pack EVERACTIVE
- : In Stock
- Model: B-EVER-BR-R22
- Weight: 0.03kg
8.05€ (15.75 лв.)
Ex Tax: 8.05€ (15.75 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 6F22;9V |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 8.4 V |
| Гаранция | 12 месеца |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 280 mAh |
| Размери (мм) | 26.5*15.7*48.5mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
0.25€ (0.49 лв.)
Ex Tax:0.25€ (0.49 лв.)
..
11.59€ (22.67 лв.)
Ex Tax:11.59€ (22.67 лв.)
..
8.38€ (16.39 лв.)
Ex Tax:8.38€ (16.39 лв.)
..
17.39€ (34.01 лв.)
Ex Tax:17.39€ (34.01 лв.)
..
22.55€ (44.11 лв.)
Ex Tax:22.55€ (44.11 лв.)