Rechargeable Battery PANASONIC 18500 NCR18500, 2000mAh, Li-ion
- : In Stock
- Model: B-PAN-BL-CR18500-2000
- Weight: 0.05kg
16.10€ (31.49 лв.)
Ex Tax: 16.10€ (31.49 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 18500 |
| Бранд батерия | PANASONIC |
| Брой в опаковка | 1 |
| Волтаж | 3.7 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Размери (мм) | 18,8mm * 50mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium-Ion |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
1.35€ (2.64 лв.)
Ex Tax:1.35€ (2.64 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)
..
1.61€ (3.15 лв.)
Ex Tax:1.61€ (3.15 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)