Rechargeable battery NiMH 40AAAM/ST 2/3AAA 1.2V 400mAh 1pc GP BATTERIES
- : In Stock
- Model: GP-BR-40AAAM-NIMH
- Weight: 0.01kg
0.82€ (1.60 лв.)
Ex Tax: 0.82€ (1.60 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 40AAAM/ST 2/3AAA |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Брой в опаковка | 1 |
| Волтаж | 1.2 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 400 mAh |
| Размери (мм) | D-10.2mm : H-29.3mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)