Rechargeable battery GP R6 AA 180AAH-B 1800mAh NiMH 1pc bulk Industrial GP
- : In Stock
- Model: GP-BR-R6-1800-BULK
- Weight: 0.03kg
2.32€ (4.53 лв.)
Ex Tax: 2.32€ (4.53 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | R6;AA |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 1.2 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm : H-50.5mm |
| Технология батерия | NiMH |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)