Rechargeable Battery GP R22 8.4V 200mAh RECYKO 20R8HN-GB1 NiMH 1 pc. pack GP
- : In Stock
- Model: GP-BR-20R8HN-GB1
- Weight: 0.03kg
8.05€ (15.75 лв.)
Ex Tax: 8.05€ (15.75 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 6F22;9V |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 8.4 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 200 mAh |
| Размери (мм) | 26.5*15.7*48.5mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)