Radio-Controlled Power Outlet Set with Remote Control HAMA 223581, 3500W
- : In Stock
- Model: 223581
- Weight: 0.34kg
16.17€ (31.62 лв.)
Ex Tax: 16.17€ (31.62 лв.)
Specifications
| Брой гнезда | 2 |
| Вид контакт | шуко / евро |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел (m) | 0 мм |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Защита за деца | Да |
| Макс. мощност | 3500 W |
| Материал | Синтетичен материал |
| Оптичен индикатор | Да |
| Превключвател | Да |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Тип | Стандартен |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
From Same Category
..
3.60€ (7.05 лв.)
Ex Tax:3.60€ (7.05 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
Ex Tax:3.60€ (7.05 лв.)
..
6.19€ (12.10 лв.)
Ex Tax:6.19€ (12.10 лв.)
..
4.90€ (9.59 лв.)
Ex Tax:4.90€ (9.59 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax:33.60€ (65.72 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)