Безплатна доставка
Racing chair Playseat Trophy Logitech G Edition Grey
- : In Stock
- Model: G.00320
- Weight: 16.50kg
549.26€ (1,074.26 лв.)
Ex Tax: 549.26€ (1,074.26 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 800 мм |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 122 kg |
| Материал | Изкуствена кожа;Текстил |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Сив |
| Ширина на седалката | 590 мм |
From Same Category
..
177.40€ (346.96 лв.)
Ex Tax:177.40€ (346.96 лв.)
..
295.24€ (577.45 лв.)
Ex Tax:295.24€ (577.45 лв.)
..
196.53€ (384.39 лв.)
Ex Tax:196.53€ (384.39 лв.)
..
492.70€ (963.63 лв.)
Ex Tax:492.70€ (963.63 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
From Same Brand
..
402.65€ (787.51 лв.)
Ex Tax:402.65€ (787.51 лв.)
..
342.17€ (669.22 лв.)
Ex Tax:342.17€ (669.22 лв.)
..
42.02€ (82.19 лв.)
Ex Tax:42.02€ (82.19 лв.)
..
299.29€ (585.36 лв.)
Ex Tax:299.29€ (585.36 лв.)
..
290.67€ (568.50 лв.)
Ex Tax:290.67€ (568.50 лв.)