Racing chair Playseat Evolution Black
- : In Stock
- Model: REM.00004
- Weight: 24.00kg
256.42€ (501.52 лв.)
Ex Tax: 256.42€ (501.52 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Височина на облегалката | 600 мм |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 500 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 120 kg |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | PlayStation 4 |
| Цвят | Черен |
| Ширина на седалката | 400 мм |
From Same Category
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
Ex Tax:187.74€ (367.19 лв.)
..
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax:226.80€ (443.58 лв.)
..
226.80€ (443.58 лв.)
Ex Tax:226.80€ (443.58 лв.)
..
145.18€ (283.94 лв.)
Ex Tax:145.18€ (283.94 лв.)
From Same Brand
..
402.65€ (787.51 лв.)
Ex Tax:402.65€ (787.51 лв.)
..
342.17€ (669.22 лв.)
Ex Tax:342.17€ (669.22 лв.)
..
38.01€ (74.35 лв.)
Ex Tax:38.01€ (74.35 лв.)
..
42.02€ (82.19 лв.)
Ex Tax:42.02€ (82.19 лв.)
..
299.29€ (585.36 лв.)
Ex Tax:299.29€ (585.36 лв.)