Безплатна доставка
Projector BenQ X500i, 2200lm, 4K, Android 11, AirPlay, Google Cast
- : In Stock
- Model: 9H.JSC77.17E
- Weight: 3.60kg
1,494.61€ (2,923.21 лв.)
Ex Tax: 1,494.61€ (2,923.21 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Аспект изображение | 16:9 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Говорители | 2 W |
| Дистанционно устройство | Да |
| Живот на лампата (часове) | 20000 h |
| Източник на светлина | LED |
| Интерфейс | USB Type-C, HDMI, USB-A, RS232, 3.5mm Jack |
| Консумирана мощност | Нормален/Standby: 280W / 0.5W |
| Контраст | 500 000:1 |
| Късофокусен | Да |
| Ниво на шум (dB) | 33/29 dBA (Normal/Eco mode) |
| Норма на вертикален refresh (Hz) | 23 - 240 |
| Норма на хоризонтален refresh (kHz) | 15 - 135 |
| Оптимална резолюция | 3840 x 2160 |
| Поддържани резолюции | VGA (640 x 480);UXGA (1600 x 1200), Макс. 4k UHD (3840 x 2160) |
| Предназначение | Домашно кино, Бизнес, Образование, Гейминг |
| Размери | 366 x 118 x 244 mm |
| Разстояние на проектиране | Нормално |
| Технология | DLP |
| Цветове | 1.07 Billion |
| Яркост (лумени) | 2200 lm |
From Same Category
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
Ex Tax:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
766.63€ (1,499.41 лв.)
Ex Tax:766.63€ (1,499.41 лв.)
..
96.63€ (188.99 лв.)
Ex Tax:96.63€ (188.99 лв.)
..
192.63€ (376.75 лв.)
Ex Tax:192.63€ (376.75 лв.)
..
404.57€ (791.28 лв.)
Ex Tax:404.57€ (791.28 лв.)
From Same Brand
..
2,387.70€ (4,669.94 лв.)
Ex Tax:2,387.70€ (4,669.94 лв.)
..
287.00€ (561.33 лв.)
Ex Tax:287.00€ (561.33 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
Ex Tax:321.30€ (628.41 лв.)
..
119.18€ (233.10 лв.)
Ex Tax:119.18€ (233.10 лв.)
..
43.21€ (84.50 лв.)
Ex Tax:43.21€ (84.50 лв.)