Power Supply Unit Seasonic PRIME TX-1300, 1300W, 80+ Titanium, PCIe Gen5
- : In Stock
- Model: SSR-1300TR2
- Weight: 1.31kg
395.98€ (774.47 лв.)
Ex Tax: 395.98€ (774.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Ефективност | 94% |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 16 x SATA, 8 x PCI-Express 6+2-pin, 3 x Molex, 4 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12VHPWR (12+4) Pin |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 1300 W |
| Размери | 210 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Titanium |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.42€ (77.10 лв.)
Ex Tax:39.42€ (77.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.33€ (90.61 лв.)
Ex Tax:46.33€ (90.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.07€ (125.31 лв.)
Ex Tax:64.07€ (125.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.21€ (106.02 лв.)
Ex Tax:54.21€ (106.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.20€ (240.96 лв.)
Ex Tax:123.20€ (240.96 лв.)
From Same Brand
..
135.97€ (265.93 лв.)
Ex Tax:135.97€ (265.93 лв.)
..
155.93€ (304.96 лв.)
Ex Tax:155.93€ (304.96 лв.)
..
51.55€ (100.82 лв.)
Ex Tax:51.55€ (100.82 лв.)
..
61.14€ (119.57 лв.)
Ex Tax:61.14€ (119.57 лв.)
..
89.91€ (175.86 лв.)
Ex Tax:89.91€ (175.86 лв.)