Power Supply SEASONIC FOCUS GX-1000 (2024) 1000W 80+ Gold, Fully Modular
- : In Stock
- Model: SRP-FGX102-A5A32SF
- Weight: 1.95kg
172.78€ (337.94 лв.)
Ex Tax: 172.78€ (337.94 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 VAC |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 %, 80% |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 4 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 3 x Molex, 2 x CPU 4+4 Pin, 1 x 12VHPWR (12+4) Pin |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Размери | 160 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX |
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.66€ (77.57 лв.)
Ex Tax:39.66€ (77.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.60€ (91.15 лв.)
Ex Tax:46.60€ (91.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.44€ (126.04 лв.)
Ex Tax:64.44€ (126.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.53€ (106.64 лв.)
Ex Tax:54.53€ (106.64 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.93€ (242.38 лв.)
Ex Tax:123.93€ (242.38 лв.)
From Same Brand
..
135.97€ (265.93 лв.)
Ex Tax:135.97€ (265.93 лв.)
..
155.93€ (304.96 лв.)
Ex Tax:155.93€ (304.96 лв.)
..
51.55€ (100.82 лв.)
Ex Tax:51.55€ (100.82 лв.)
..
61.14€ (119.57 лв.)
Ex Tax:61.14€ (119.57 лв.)
..
89.91€ (175.86 лв.)
Ex Tax:89.91€ (175.86 лв.)